Atölyeler, Çalıştaylar & Seminerler

Atölye Çalışmaları/Seminerler:


28 Eylül 2018 - 13. FIEP Avrupa & 29. FIEP Dünya Kongresi çatısı altında ;

 • Ritmi, Hisset ve Dans Et
 • Karekod ile Define Avı
 • Farklılıklarla Öğrenme
 • Oyna, Öğren ve Keşfet
 • Spor Eğitim Modeliyle Uzun Bir Sezon
 • Igent: Avrupa'dan Yeni Bir Oyun

9. Uluslararası Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Kongresi esnasında (19 – 22 Ekim 2017)

 • Play Practice (Oyun Uygulamaları Modeli)
 • Beden Eğitimi Derslerinde Teknoloji Kullanımı
 • Spor Eğitim Modeli
 • Hareket Eğitimi
 • İnterdisipliner yaklaşımla tasarlanmış eğitsel oyunlar

ÇALIŞTAYLAR


BEDEN EĞİTİMİ DERSLERİNDE İYİ ÖRNEKLER ÇALIŞTAYI


Türkiye Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği “Beden Eğitimi Derslerinde İyi Örnekler Çalıştayı” 6 Nisan 2019 Cumartesi günü Yeşilyurt Açı Kolejinde gerçekleştirildi. Beden eğitimi öğretmenlerimizin birbirinden değerli ve keyifli uygulamaları 21 farklı oturumda katılımcılara sunuldu.

TÜBED başkanı Prof. Dr. Hasan Kasap’ın Spor Okuryazarlığı konusundaki açılış konuşması ile başlayan ve beden eğitimi öğretmenlerinin sözel ve uygulamalı çalışma örneklerinden oluşan Çalıştay sunumların paylaşılması ile sona erdi.

Beden eğitimi öğretmenlerimizin ve genç öğretmen adaylarımızın bu etkinliğe göstermiş oldukları büyük ilgi ve desteğe teşekkür ediyoruz. Sunulan çalışma örnekleri ve katılımcılarımızın memnuniyeti, bir meslek kuruluşu olarak bizleri, beden eğitimi öğretmenliği alanın gelişimi için yapmayı planladığımız projeler için daha da cesaretlendiriyor.

Tüm katılımcılarımızı aynı heyecanla, 29 Ekim - 3 Kasım 2019 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştireceğimiz “10. Uluslararası Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Kongresine” davet ediyoruz.

Bugün kapanış fotoğrafı çekiminde hep birlikte söylediğimiz gibi Antalya’da buluşuyoruz.

BENDEN EĞİTİMİNDE İYİ ÖRNEKLER İÇİN ÜTGÜP'TE BULUŞUYORUZ


Ürgüp Kaymakamlığı ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediğimiz Beden Eğitiminde İyi Örnekler - Ürgüp Yerel Çalıştayı, 2 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. TÜBED 2019 Kongresi'nde disiplinlerarası bir yaklaşımla sunulan uygulamalar bir kez daha katılımcı beden eğitimi öğretmenleri ve adaylarına aktarılacak.

Öncelikle Nevşehir ili sınırlarında görev yapan beden eğitimi öğretmenlerimize ulaşmayı hedeflesek de sürekli mesleki gelişimi bir sorumluluk olarak gören ve öğretmenlik performansını geliştirmek için can atan tüm beden eğitimcileri birbirinden değerli ve keyifli uygulamalarda bir araya gelmek üzere Beden Eğitiminde İyi Örnekler - Ürgüp Yerel Çalıştayı'na bekliyoruz.

Çalıştay programını görmek için tıklayınız.

Çalıştaya kayıt yaptırmak için tıklayınız.


Beden Eğitiminde İyi Örnekler Ürgüp Yerel Çalıştayı Ertelendi


Türkiye Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği olarak 2 Nisan 2020 tarihinde Ürgüp Kaymakamlığı ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirmeyi planladığımız Beden Eğitiminde İyi Örnekler Ürgüp Yerel Çalıştayını, Corona Virüs salgını ile ilgili alınan tedbirler kapsamında ileri bir tarihe ertelemek durumunda kaldık. Bu sıkıntılı günleri hep birlikte atlatmamızın ardından paylaşım ve heyecanımız kaldığı yerden devam edecektir. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Sağlıklı, mutlu ve hareketli günlerde görüşmek üzere.


ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI