Beden Eğitimi Derslerinde Uzaktan Eğitim ve e-portfolyo

beden-egitimi-derslerinde-uzaktan-egitim

15 Nisan 2020 Çarşamba | 20.00

Coronavirüs Covid-19 salgını nedeniyle ülkemizde de eğitim-öğretim uzaktan devam ediyor. Uzunca süredir bilişim teknolojileriyle bütünleşik programlar geliştiren okullar bu sürece biraz daha hazırlıklı girerken, önemli bir kesim uzaktan eğitim kavramının altında yer alan ifadeleri henüz keşfetmeye çalışıyor.

Özellikle sosyal medyanın zengin görselliğini kullanarak çeşitli fikir ve ürünlerin bir anda çok hızlı paylaşıldığı şu günlerde hedefe yönelik, gerçekçi yöntemleri diğerlerinden ayırabilmeye yardımcı olacak araçlara ihtiyaç duyuluyor.

#TUBEDwebiner serisinin ikincisinde Hakkı Özkarakaş, geçmiş yıllarda e-portfolyo sürecini yönetmek için kullandığı Seesaw uygulamasını nasıl uzaktan eğitim aracına dönüştürdüğünü paylaşacak.

Uzaktan eğitim kavramının altında yer alan ifadelere de açıklık getirerek sürdüreceği sunum sırasında soru-cevap kısmına da fırsat vererek katılımcıların kafasında oluşabilecek yeni soruları yanıtlamaya çalışacak.

Beden Eğitimi Derslerinde Uzaktan Eğitim ve e-portfolyo isimli #TÜBEDwebiner etkinliği 15 Nisan 2020 Çarşamba saat 20.00’da TÜBED zoom kanalında.

Webiner kaydını izlemek için lütfen tıklayın.

Bolum 1 -- https://youtu.be/LjyZZxIZjsc

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI