Çocuk Pilates İle #evdeyizaktifiz

Yazar : / 01 Nis 2020
Çocuk Pilates İle #evdeyizaktifiz

Çocuklar, beden eğitimi derslerinden uzak kaldığınız için bir burukluk hissettiğinizi biliyoruz. Bizler de öğretmenleriniz olarak sizlerle ders yapmayı çok özledik. Birbirimizden ayrı kaldığımız bu günlerde Beden eğitimi öğretmeniniz Gamze Tanrıverdi sizler için evde rahatlıkla yapabileceğiniz egzersizlerden oluşan Pilates dersleri hazırladı. Derslerde yer alan her bir egzersiz çalıştırdığı kasları güçlendirmek ve uzatmak için tasarlandı. Bu egzersiz serisi ile nefese odaklanıp, karın, sırt ve kalça kaslarınızı kuvvetlendirip aynı zamanda esneterek rahatlamasını sağlayabilirsiniz Pilates derslerini tamamladığınızda eklemlerinizin açıldığını, kas gerilimlerinizin uzaklaştığını ve en önemlisi bedensel ve zihinsel olarak rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Aşağıdaki linklere tıklayarak yaş düzeyinize uygun Çocuk Pilatesi dersine ulaşabilirsiniz. Çocuk Pilatesi derslerinde yer alan hareketleri yaparken çektiğiniz videoları @tubedorg sosyal medya hesaplarımızı etiketleyerek #evdeyizaktifiz ve #TUBED tabelasıyla paylaşmayı unutmayın.

Evde kalın, aktif kalın, sağlıcakla kalın.

İlkokul Çocuk Pilatesi Dersi: https://www.youtube.com/watch?v=RTtuHMbwDjk

Ortaokul Çocuk Pilatesi Dersi: https://www.youtube.com/watch?v=8uavTwfLXUc

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI