Sağlıklı Yaşam Serisi

Yazar : / 25 Mar 2020
Sağlıklı Yaşam Serisi

Evlerinde kalmak durumda olan halkımızı özellikle de öğrencilerimizi fiziksel olarak aktif tutabilmek için çaba harcayan çok değerli beden eğitimi öğretmenlerimiz var. Bu bağlamda; ODTÜ GV Okulları, sağlıklı olmanın öneminin, daha iyi anlaşıldığı bu dönemde “ODTÜ KOLEJ Sağlıklı Yaşam Serisi” hazırlayarak öğrenciden, veliye, öğretmenden toplumun tüm paydaşlarını kapsayıcı bir iyilik hali yaratmayı amaçlıyor.

ODTÜ GV. Okulları öğretmen ve öğrencileri, toplumsal sağlığa katkıda bulunmak ve daha fazla insanımızın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanmasına destek olmak için bir Instagram sayfası da oluşturmuş. Bu sayfada yer alan aktivite programları ise Herkes İçin Spor Federasyonu eğitmenleriyle birlikte tasarlanmış. Türkiye Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği olarak sizlere “ODTÜ KOLEJ Sağlıklı Yaşam Serisi” Instagram sayfasını takip etmeyi öneriyoruz.

ODTÜ KOLEJ Sağlıklı Yaşam Serisi içinde yer alan aktiviteleri yaparken çektiğiniz videoları @tubedorg sosyal medya hesaplarımızı etiketleyerek #evdeyizaktifiz ve #TUBED tabelasıyla paylaşmayı unutmayın. Evde kalın, aktif kalın, sağlıcakla kalın.

ODTÜ KOLEJ Sağlıklı Yaşam Serisi tanıtım videosunu görmek için lütfen tıklayın.

ODTÜ KOLEJ Sağlıklı Yaşam Serisi instagram sayfası için tıklayın.

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI