Duyurular

#TUBEDwebiner serisi sona erdi

10 Haziran 2020 tarihinde 'Disiplinlerarası Beden Eğitimi Uygulamaları' isimli sunumla başlayan, #TUBEDwebiner etkinlikler serisi, 12 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşen 'Beden Eğitimi ve Spor Okuryazarlığı' sunumuyla sona erdi.

Devamını Oku

Korfbol Temel Eğitim Programı Başlıyor

Bir Erasmus+ projesi kapsamında Marmara Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi Korfbol işbirliğiyle düzenlediğimiz Korfbol Temel Eğitim Programı 18 Haziran 2020 tarihinde saat 21.00'de başlıyor.

Devamını Oku

Evde Kalsak da Aktifiz

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının kontrol edilmesine destek olmak, sevdiklerimizin sağlığını korumak için sosyal mesafeyi koruduğumuz ve bu nedenle evde kaldığımız alışılmışın dışında günler yaşıyoruz. Aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip biz beden eğitimciler için bu günler belki de çok daha zor geçiyor.

Devamını Oku

Beden Eğitiminde İyi Örnekler Ürgüp Yerel Çalıştayı Ertelendi

Türkiye Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği olarak 2 Nisan 2020 tarihinde Ürgüp Kaymakamlığı ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirmeyi planladığımız Beden Eğitiminde İyi Örnekler Ürgüp Yerel Çalıştayını, Corona Virüs salgını ile ilgili alınan tedbirler kapsamında ileri bir tarihe ertelemek durumunda kaldık. Bu sıkıntılı günleri hep birlikte atlatmamızın ardından paylaşım ve heyecanımız kaldığı yerden devam edecektir. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Sağlıklı, mutlu ve hareketli günlerde görüşmek üzere.

Devamını Oku

Dergimiz DERGİPARK Platformunda

Derneğimizin 1990-1998 yılları arasında SPOR VE BİLİM adıyla çıkardığı dergimiz, yayın hayatına Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları Dergisi (BESAD) (ISSN 2602-3644) olarak kaldığı yerden devam etmektedir.

Devamını Oku

Üyelik Aidatlarınızı Yatırdınız mı?

Kongremize ve etkinliklerimize katılmak için aitlarımızı düzenli yatıralım.

Devamını Oku

marmaRUN'da koştuk

TÜBED Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri II. marmaRUN Koşusuna katıldılar. 

Devamını Oku

2019 TUBED Kongre Özet Kitapçığı Yayınlandı

31 Ekim- 3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşene 10. ULUSLARARASI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ KONGRESİ'nin özet kitapçığı yayınlandı

Devamını Oku

Beden Eğitimi Öğretiminde Mükemmellik Ödülü Sahibini Buldu

Beden Eğitimi Öğretiminde Mükemmellik Ödülü'nün ilk sahibi İzmir SEV İlkokulu'nda görev yapan beden eğitimi öğretmeni Erkin Ateş oldu.

Devamını Oku

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI