‘Beden Eğitimi Öğretiminde Mükemmellik Ödülü’ Sahibini buluyor

02 Nis 2021

Türkiye Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği olarak, ilkokul, ortaokul ve liselerde yenilikçi öğretim performansı sergileyen beden eğitimi öğretmenlerimizin çabalarını onurlandırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz ‘Beden Eğitimi Öğretiminde Mükemmellik Ödülü’ 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda sahibiyle buluşacak.

Bilindiği üzere, kazananı Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Kongresi’nde açıklamayı planlıyor ve 'Mükemmellik Ödülü'nü kapanış töreninde kendisine takdim etmeyi planlıyorduk. Ne yazık ki süregelen Kovid-19 salgını bir araya geleceğimiz, yüz yüze bir etkinliği mümkün kılmıyor. 

Bu nedenle, ‘Beden Eğitimi Öğretiminde Mükemmellik Ödülü’nü, biz beden eğitimciler için özel bir anlamı da olan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda sizlerin de katılımıyla, kazanan beden eğitimi öğretmenimize sunacağız. Ödül töreniyle ilgili detayları sosyal medya hesaplarımızdan sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI