Adım Adım 19 Mayıs

webiner-19-mayis

Atatürk'ü anmak günün anlam ve önemiyle ancak bu denli örtüşebilirdi. Gençleri hareketle bütünleştirdikleri Adım Adım 19 Mayıs projesini gelin bu eşsiz sürecin mimarı Evren Dağlaroğlu öğretmenimizden #TUBEDwebiner erkinliğinde dinleyelim.

Atatürk’ün izinde yürüyen öğrencilerin bir araya geldiği bu projenin temel amacı hareketsiz yaşamın insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri konusunda bir farkındalık oluştururken her gün atılan adımları disiplinler arası çalışmalarla birleştirmekti. Bu projede öğrenciler, her gün attıkları adımlar ile sanal bir harita üzerinde yürürken, düzenli fiziksel aktivitenin faydalarını yaşayarak öğrenmenin yanında ülkemizin eşsizliğine tanık oldular. 101 yıl öncesine dayanan bağımsızlığımızın ilk adımlarını anlamaya ve yorumlamaya çalıştılar.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını, Adım Adım 19 Mayıs projesiyle bir kez daha kutlamak için sizleri #TUBEDwebiner etkinliğine davet ediyoruz.

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI