#TUBEDwebiner serisi sona erdi

#TUBEDwebiner serisi sona erdi

10 Haziran 2020 tarihinde 'Disiplinlerarası Beden Eğitimi Uygulamaları' isimli sunumla başlayan, #TUBEDwebiner etkinlikler serisi, 12 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşen 'Beden Eğitimi ve Spor Okuryazarlığı' sunumuyla sona erdi. Türkiye'de devlet, özel ve vakıf olmak üzere farklı okullarda görev yapan, farklı kademelerde ders veren bir birinden değerli beden eğitimi öğretmenlerinin, okullarında hayata geçirdikleri uygulamaları meslektaşlarıyla paylaştıkları bir platform haline dönüşen #TUBEDwebiner etkinlikler serisi toplamda 13 webinere ev sahipliği yaptı. Amerika Birleşik Devletleri'nde beden eğitimi öğretmenliği yapan Rob Smith ve Ben Sanders'ın da deneyimlerini paylaştığı sunumlar, katılımcıların beden eğitimi dersine yönelik evrensel bakış açıları konusunda farkındalıklarını arttırdı. Özel eğitimden dansa, e-portfolyolardan ilk yıllar programına, sınıf yönetimi stratejilerinden proje temelli öğrenmeye mesleki değer taşıyan güncel konuların ele alındığı sunumları binin üzerinde katılımcı takip etti. Deneyimlerini meslektaşlarıyla paylaşan beden eğitimi öğretmenlerimize ve yeni şeyler öğrenmek için ekran başında toplanan meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

2020 sonbahar itibarıyla ikinci serinin başlayacağı #TUBEDwebiner önceki etkinliklerine ait videoları TUBED YouTube kanalından izlemek için lütfen tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI