Yayınlar

Türkiye Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği (TÜBED), Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü tarafından 17.11.2017 tarihinde “Yayıncı Sertifikası” almıştır. TÜBED bir yayıncı kuruluş olarak, Beden Eğitimi ve Spor alanında yayın yapmaktadır. Ayrıca spor bilimleri temel alanındaki bilimsel çalışmaları yayınlamak, öğretmenlerin beden eğitimi ve spor alanındaki mesleki gelişimleri destekleyecek yayınların basımı için işbirliğine açıktır.

Kitaplarımız

Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim (Basım aşamasında)

İlk ve orta okul öğrencilerine yönelik hazırlanan bu kitap, öğretmen ve öğrenci kitabı şeklinde tasarlanmıştır. Öğretmenler, ilk ve ortaokuldaki tüm derslerle ilişkilendirebilecek pek kazanıma yönelik etkinlikleri bu kitapta bulabilirler.

Dergilerimiz

Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları Dergisi (BESAD)/Journal of Physical Education and Sports Studies (JPESS)

Derneğimizin 1990-1998 yılları arasında SPOR VE BİLİM adıyla çıkardığı dergimiz, yayın hayatına Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları Dergisi (BESAD) (eISSN 2602-3644) olarak kaldığı yerden devam etmektedir. Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları Dergisi (BESAD), Türkiye Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği tarafından yayınlanan, uluslararası, çift körleme hakem tarafından değerlendirilen açık erişimli bir dergidir. Beden eğitimi ve spor alanında özgün araştırmaları, incelemeleri, derlemeleri ve makaleleri 6 ayda bir, Mart ve Eylül aylarında yayınlar.
Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Bültenlerimiz

Burada günlük, haftalık, aylık bültenlere yer verilecektir.

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmen Bülteni

E-yayınlarımız

Burada e-yayınlarımıza yer verilecektir.

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

Burada yapmış olduğunuz üyelik web sayfası üyeliği olup lütfen dernek üyeliği için Dernek Üyelik Sayfamızı ziyaret ediniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

YUKARI